Teejuht 2019
Teisipäev, 21. August
 
E-pood
5 sekundi reegel

Mel Robbinsi raamat "Viie sekundi reegel" on nagu päästik, mis aitab sul saada enesekindlust ja julgust viia ellu seda, millele oled mõelnud, kuid mis on jäänud seni teostamata.

20.83 €
Loe edasi
Uus võimalus

Sinu rahale, sinu elule ja meie maailmale See raamat on kirjutatud neile, kes mõistavad, et on aeg otsida uusi lahendusi. See raamat on kirjutatud inimestele, kes mõistavad, et on hullumeelsus säästa raha, kui pangad trükivad juurde triljoneid dollareid..

18.77 €
Loe edasi
Tõstke oma rahanduslikku IQ-d

Teie rahanduslik intelligentsus on praegu tähtsam kui kunagi varem. Maailmas, kus valitseb rahanduslik ebakindlus, on teie parim vara rahanduslik IQ.

10.54 €
Loe edasi
Raha. Valitse mängu

7 lihtsat sammu finantsvabaduseni Raamatus annab autor nõu, kuidas võtta kontroll oma finantsotsuste üle ning kuidas koostada säästu- ja investeerimiskava.

23.86 €
Loe edasi
Nõuanded koduostjale

Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu Käsiraamat annab põhjalikult nõu, millised mõtteid kodu ostmise juures mõlgutada ja millele rohkem tähelepanu pöörata.

24.10 €
Loe edasi
15 hindamatut kasvuseadust, järgi neid ja saavuta oma potentsiaal

Kas on olemas kindlaid tegevusi ja viise, mis tagavad alati edu ning eesmärkide ja unistuste saavutamise? John C. Maxwell ütleb, et vastus on JAH.

18.53 €
Loe edasi
Börsikauplemine kui elatusallikas

Psühholoogia, distsipliin, kauplemise tööriistad ja süsteemid, riskikontroll, kauplemise haldamine


37.18 €
Loe edasi
Restart. Uus algus 7 päevaga

See raamat on heaks sõbraks ja praktiliseks abimeheks muutuste elluviimisel. Siit leiad julgustust uuteks sammudeks ja nõu, kuidas muutusterajal kindlamalt teel püsida.

19.01 €
Loe edasi
Esmalt küsi

Kuidas edukad inimesed ennast ja teisi tegudele inspireerivad
Kujuta ette elu, kus igal hommikul ärgates oled sa maksimaalselt inspireeritud ja täis indu minemaks tööle, võtmaks ette uusi projekte, loomaks suhteid, juhtimaks oma elu ja inspireerimaks teisi?

18.41 €
Loe edasi
Aktsiatega rikkaks saamise õpik

Enamasti räägitakse aktsiatest ja börsist just kauplemise ja spekuleerimise võtmes. Kui Sa pole varem sellest teemast midagi kuulnud, siis tundub see ilmselt keeruline, ohtlik ja midagi kättesaamatut.

23.98 €
Loe edasi
Tööga õnnelikuks

Raamat "Tööga õnnelikuks" pakub end kaasteeliseks põneval eneseteostuse teekonnal.

19.13 €
Loe edasi
Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

See raamat on õigupoolest üks esimesi eneseabiõpikuid maailmas, olles ilmumisest saadik bestseller, mida praeguseks müüdud üle 30 miljoni eksemplari kogu maailmas.

18.17 €
Loe edasi
Mina olen väärtuslik

Teejuht väärtustamaks iseennast ning suurendamaks armastuse ja külluse vastuvõimet Enese väärtustamine on üks kõige olulisemaid elukvaliteeti mõjutavaid aspekte. Enese väärtustamine võimaldab sul uskuda, et suudad anda oma võimekuse piires parima ning et väärid täisväärtusliku elu elamist. Miskipärast kipub see oluline oskus, mis vastsündinu jaoks on iseenesestmõistetav, suuremaks kasvades kaotsi minema.

23.50 €
Loe edasi
Meeleteadlikkus tööl ja puhkehetkedel

Lihtsad harjutused, mis aitavad sul olla kohal siin ja praegu. See on eesti autori Riin Seema poolt lihtsas ja arusaadavas keeles kirjutatud raamat kogu laias maailmas moodsaks saanud mindfulness’i praktikast ehk eesti keelde tõlgituna meeleteadlikkusest, kohalolekust või teadvelolekust.

16.59 €
Loe edasi
Rikas isa, vaene isa

Robert Kiyosaki on heitnud väljakutse üle maailma kümnete miljonite inimeste mõtteviisile rahast ning muutnud seda. Raamatu autori arvamused lähevad sageli tavatarkusega vastuollu ja seetõttu on ta saanud tuntuks kui otsekohene, kartmatu ja julge mees. Teda peetakse kogu maailmas kirglikuks finantshariduse propageerijaks.

10.90 €
Loe edasi
Rikka isa rahavoo kvadrant. Teejuht rahalisele vabadusele

Rikka isa teejuht rahalisele vabadusele
"Rahavoo kvadrant" paljastab põhjusi, miks mõned inimesed töötavad vähem, teenivad rohkem, maksavad vähem makse ja õpivad finantsiliselt vabaks saama.

12.96 €
Loe edasi
Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik

Teadmised kinnisvarast, mis aitavad Sul saavutada rahalist vabadust!
Käesolev raamat on jätk Rikkaks saamise õpikule, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Lisaks enda loole jagab autor ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid.

17.56 €
Loe edasi
Eduka äriplaani koostamine

Kuidas koostada äriplaan, mis äratab investoreis soovi seda lugeda ja ka sellesse investeerida
Lihtsalt ja arusaadavalt kirjutatud ning tõsieluliste lugudega pikitud "Eduka äriplaani koostamine" näitab kätte meetodid ja strateegiad, mis aitavad teil koostada eduka äriplaani.

12.96 €
Loe edasi
Otsingud iseendas

Üllatuslik tee edu ja õnneni (ning maailmarahuni)
Teadvelolekupõhise emotsionaalse intelligentsuse kursus "Otsingud iseendas" õpetab, et välised positiivsed muutused saavad toimuda üksnes siis, kui igaüks võtab aega selleks, et oma sisemaailma paremini mõista.

18.89 €
Loe edasi
Eneseaustuse vägi. Virgumine teadlikkusesse

Selles raamatus süveneb Osho protsessi, kuidas leida eneseaustus, ning toetab meid meie isiklikul teekonnal, kus otsime vastust küsimusele, kes me oleme ja kes me ei ole. Nõnda aitab Osho meil avada kingitusi, mis meile sündides kaasa anti, kuid mille tähenduse oleme unustanud.

17.68 €
Loe edasi
Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest

Käesolev raamat ilmub autori koostatud 5-osalise sarja neljanda raamatuna. Eelnevalt on ilmunud “Kuidas luua edukaid suhteid”, “Suhtluse teel edukaks” ja “Rikkaliku elu valem”. Kõik raamatud käsitlevad enesearengu, suhete ja motivatsiooniga seotud teemasid nii inimestest kui organisatsioonist lähtuvalt. Saame teada palju uudseid lahendusi ning suuniseid, kuidas muuta oma isiklik elu ja töö edukaks ning nauditavaks teekonnaks.

16.47 €
Loe edasi
Täiustumise teejuht targale inimesele

"Täiustumise teejuht targale inimesele" avaldab ilustamata tõe selle kohta, mida on vaja teadlikuks kasvuks. Seda raamatut lugedes õpid tundma seitset universaalset põhimõtet, millele tuginevad kõik edukad kasvupüüded: need on tõde, armastus, jõud, ühtsus, võim, julgus ja arukus.

20.60 €
Loe edasi
Probleem pole rahas, vaid sinus!

Probleem ei ole rahas. Mitte kunagi. Kõik sõltub sellest, mida sina ise oled nõus vastu võtma. Universumi küllus on piiritu. Siin raamatus käsitletud mõjusate vahendite abil on sul võimalik õppida tegema elus teistsuguseid valikuid. Sul ON võimalik luua enda jaoks teistsugune reaalsus.

24.83 €
Loe edasi
Õnnelikuks tööga

Kuidas leida oma töös õnn, rahulolu ja kõrgem eesmärk Raamat jagab juhiseid, kuidas tunda ära endas peituvad anded ja märgata võimalusi neid ellu rakendada. Isegi kõige väiksemad muudatused mõtteviisis igapäevatööst võivad meid juhatada muljetavaldavate tulemusteni oma õnne rajamise teel, lubab Nobel.

12.96 €
Loe edasi
Kolme meistri edu saladused

Kõik kolm autorit on kirjeldanud praktilisi viise, mille abil kasutada oma mõistuse väge isiklike eesmärkide jahtimiseks ja nende kordaminekuks. Lühidalt öeldes avaldab see raamat sulle, kuidas maailm tegelikult toimib.

20.83 €
Loe edasi
Ajajuhtimine argipäevaks

"Ajajuhtimine argipäevaks" sündis igakuistest ajateemalistest artiklitest, mistõttu on kogu raamat lihtsalt loetav – selle võib avada mistahes kohast ja alustada lugemist.

12.11 €
Loe edasi
Enesemotivatsioon. Aitab eesmärke ellu viia

Eesmärkide saavutamise efektiivsete vahendite õppimine võib olla kasuks meile kõigile, see aitab eesmärke ellu viia. Motivatsioon on edasiviiv jõud, sisemine energia, mis annab võime tegutseda ja tõukab meid lõppeesmärgi poole.

10.54 €
Loe edasi
Miks viielised õpilased töötavad kolmeliste õpilaste heaks

Robert T. Kiyosaki raamat on rahanduslik teejuht, mis õpetab, kuidas anda lapsele finantsiline edumaa, andmata talle otseselt raha.

17.68 €
Loe edasi
Rikkaks Saamise Õpik

Tegemist on praktilise käsiraamatuga, kuidas planeerida oma rahaasju, kuidas investeerida ja luua endale passiivne sissetulek läbi intressi, üüri ja dividenditulu.

16.59 €
Loe edasi
Rikkaliku elu valem

Dale Carnegie oli teerajaja alal, mida tänapäeval nimetatakse inimpotentsiaali liikumiseks. Tema õpetused ja kirjutised on aidanud paljudel inimestel üle kogu maailma muutuda enesekindlaks, sõbralikuks ja mõjuvõimsaks.

12.47 €
Loe edasi
Harjumuse jõud. Miks me elus ja äris samu radu pidi käime

Mis on see, mis tekitab inimeses sedavõrd tugeva iha millegi järele, nii et ta lõpuks harjub sellega nõnda, et ei kujuta elu enam teistmoodi ettegi? Miks mõned ettevõtted tabavad kliendi vajaduse ja suudavad sellest kujundada harjumuse, teenides nii miljoneid, ent teised mitte? Kas see on juhus või läbimõeldud ja planeeritav tegevus?

32.70 €
Loe edasi
Julge olla sina ise!
Naine tööelus ja kodus


Käesolev raamat on Soome psühholoogi Ilona Rauhala naistele pühendatud raamat, milles ta vestleb oma lugejaga naise elutee erinevatest käänakutest ja karidest ning sellest, kuidas kõigest hoolimata oma teekonda jätkata ja lõppeesmärgini jõuda.

15.02 €
Loe edasi
Ebaõiglane privileeg

Robert Kiyosaki kutsub inimesi üles mitte enam pimesi leppima sellega, nagu oleks nende saatus kogu elu rahaliste raskustega maadelda.

10.05 €
Loe edasi
Kõige tähtsam küsimus

"Kõige tähtsam küsimus" näitab, kuidas leida endast julget mõtlemist ja pealehakkamist ning teha ära asju, mis kõige enam rõõmu ja rahuldust pakuvad. See on raamat, mis aitab Sul ennast paremini tundma õppida.

11.75 €
Loe edasi
Rikas laps, tark laps

"Rikas laps, tark laps" on kirjutatud lastevanematele, kes väärtustavad oma laste rahanduslikku ja akadeemilist haridust ning on valmis selles protsessis aktiivselt osalema.

9.70 €
Loe edasi
Rikaste vandenõu. 8 uut rahareeglit

Rahvusvahelise menuki "Rikas isa, vaene isa" autor Robert Kiyosaki arutleb oma uues raamatus ülemaailmse majanduskriisi üle ning õpetab, kuidas ennetada ja lahendada rahaprobleeme.

9.70 €
Loe edasi
Rikas naine. Investeerimisest naistele

Ole oma raha peremees! Ole oma elu peremees!

10.90 €
Loe edasi
Enne palgatööst loobumist

10 tõsielulist õppetundi algajale ettevõtjale, kel kavatsus palgatöölisest ettevõtja staatusesse tõusta.

7.63 €
Loe edasi
Rikka isa edulood

Tõsielulised jutustused edust tõelistelt inimestelt, kes on järginud rikka isa õpetusi

7.03 €
Loe edasi
 
toopakkumised
Töövahendid
Naljanurk

Andke endast tööl alati 100%!
12% esmaspäeval
28% teisipäeval
35% kolmapäeval
20% neljapäeval
5% reedel

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
« August 2018 »
Tööpäevade arv kuus 22
Töötunde kuus 176
Riigipühad: 20.08

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
  • Fortumo
  • swissotel
  • epood
  • Maksuskoop
 

Merit Tarkvara

Koostööpartnerid
this content xxxindianporn.mobi
navigate to this site lime-torrents.org kickasstorrente.net
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
257460  Foorumi postitust
341  E-poe toodet
100  Koolitust
22247  Artiklit
52834  Registreerunud kasutajat
36231  Nädalakirja tellijat
33332  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017