Teejuht 2019
Teisipäev, 21. August
 
E-pood
Kaupleja ABC

Tallinnas kaupluse või toidukoha avajale on ilmunud trükis Kaupleja ABC. Kaupleja ABC on saadaval kolmes keeles- eesti, vene ja inglise.

0.00 €
Loe edasi
Usaldusväärsed pilveteenused. Kõik, mida peate teadma pilveteenuse kasutuselevõtust

Miks on pilveteenused olulised? Kas olete valmis üle minema pilveteenustele? Mida tuleks pilveteenuse pakkuja valimisel arvesse võtta?

0.00 €
Loe edasi
International indirect tax guide.

Indirect taxation is becoming ever more complicated, varied between jurisdictions and prone to government tinkering. And, the bar for compliance is rising all the time. Getting on top of the complexity and change is not only vital in avoiding mistakes, audits and disputes, but also enabling your business to move into new markets and manage cash flows efficiently. So how can your business put management of indirect tax onto a sustainable footing?

0.00 €
Loe edasi
Doing business and investing in Estonia 2015.

Estonia is a small country located at the heart of the Baltic Sea Region - Europe’s fast growing market of more than 90 million people. Attractive location between East and West, an excellent business environment, stable government and liberal economic policy, moderate costs and the ease of doing business have already attracted numerous international companies to Estonia.

0.00 €
Loe edasi
Ajakiri SPETSIALIST august 2014 - ETTEVÕTTE LIKVIDEERIMINE

Algus ja lõpp, alustamine ja lõpetamine. Igal asjal, olukorral, ettevõtmisel on kindel algus ja enamasti jõuavad nad ühel hetkel ka oma lõpuni - mõni varem, mõni hiljem. Ettevõtluses on äritegevuse lõpetamine justkui kahe teraga mõõk, keegi kaotab alati. Olgu siis ettevõtja, kes äritegevust lõpetades kaotab oma elatusallika või võlausaldaja, kellele äripartneri maksejõuetuse tõttu jäävad halvimal juhul vaid tühjad pihud. Seekordse ajakirjanumbri fookuses on ettevõtte lõpetamine keskendudes äriühingu likvideerimisele.

0.00 €
Loe edasi
Infoturve ja isikuandmete kaitse väikeettevõttes.

Ettevõtte andmehalduse ja infosüsteemide turvalisuse tagamine nõuab aega, ressursse ja eriteadmisi. Olgu andmed kas laua- või sülearvutis, võrguserveris, pilves, mobiilses seadmes (nutitelefon, tahvelarvuti), võrgulehel, e-posti serveris või paberkandjal – kõiki neid andmeid on vaja kaitsta. Kui ettevõte töötleb isikuandmeid, siis vastutab ettevõte lisaks ka nende inimeste ees, kelle andmed tal on.

0.00 €
Loe edasi
Ajakiri SPETSIALIST aprill 2014 - E-KAUBANDUS

Eesti on e-riik. Meil on e-valitsus ja e-valimised, e-maksuamet ja e-pangandus, peame e-raamatupidamist ja tegeleme e-kaubandusega. Sisuliselt on kõike võimalik ümber hinnata elektrooniliseks. E-inimest ehk siiski niipea veel ei tule.

0.00 €
Loe edasi
Juhend e-kaubandusega tegelevale ettevõtjale.

E-kaubanduse juhend ettevõtjatele on Tarbijakaitseameti poolt välja töötatud selleks, et tagada eetiline ja seadustele vastav kauplemine Interneti vahendusel. Käesolev juhendi versioon hakkab kehtima alates 13.06.2014 (kui jõustuvad olulised muudatused võlaõigusseaduses ja tarbijakaitseseaduses).

0.00 €
Loe edasi
Doing business in Estonia.

Miks on hea teha äri Eestis? Millised on meie tugevused? Millised on meie nõrkused? Kuidas on arenenud IT-infrastruktuur? Millised on e-Eesti võimalused? Publikatsioon annab ülevaate raamatupidamise korraldamise põhimõtetest ning arengusuundadest nüüdisaja majandussüsteemis.

0.00 €
Loe edasi
Made in Estonia.

20 Eesti ettevõtet ja 12 majandus­sektorit tutvustava ingliskeelse raamatu "Made in Estonia" eesmärk on tekitada huvi Eesti majanduse vastu, tutvustada Eestit kui rahvusvahelistele ettevõtetele ja alustavatele start-up-idele soodsat keskkonda ning aidata luua ettevõtjate vahel kontakte.

0.00 €
Loe edasi
Mitterahaline motiveerimine.

Sellest tasuta e-raamatust leiad 20 järeleproovitud tehnikat iseenda ja oma meeskonna mitterahaliseks motiveerimiseks. Vastuse saavad küsimused, kuidas juba olemasolev töö meeldivaks muuta ja sellest igapäevaselt rohkem rõõmu tunda?

0.00 €
Loe edasi
E-teenuste disainimise käsiraamat.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi eestvedamisel on valmis saanud e-teenuste disainimise käsiraamat parema kasutajakogemusega teenuste loomiseks avalikus sektoris. Raamatus väljapakutud mudeli toimimist ja sobivust testisid ligi 15 aasta pikkuse arenduskogemusega autorid Maanteeameti kolme e-teenuse ümberdisainimise käigus.

0.00 €
Loe edasi
Keskkonnaseadustiku kommenteeritud väljaanne.

Keskkonnaõiguse Keskuse eestvedamisel ilmusid kaheksa autori kommentaarid peatselt jõustuvale keskkonnaseadustiku üldosa seadusele. Kommentaarid selgitavad põhjalikult seadustiku sätteid, ent annavad ühtlasi ülevaate Eesti keskkonnaõiguse taustast ja sisust üldisemalt.

0.00 €
Loe edasi
Elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuses.

Andmekaitse Inspektsiooni koostatud juhis sisaldab selgitusi, millised reeglid kehtivad elektrooniliste kontaktandmete kasutamiseks otseturustuses. Elektrooniline otseturustus on igasugune e-posti, lühisõnumi või multimeediasõnumi teel kaupade või teenuste pakkumine.

0.00 €
Loe edasi
Jah ekspordile! Eesti firmade kogemused ja ekspertide soovitused.

"Jah ekspordile!" on mõeldud praktiliseks abivahendiks Eesti väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ja sisaldab kõike, mida üks ettevõtja peab teadma, kui tahab oma toodet Eestist välja müüa. Raamat lähtub Eesti kontekstist, sisaldab valdkonna ekspertide soovitusi ja hulgaliselt näiteid Eesti ettevõtetest, kes erinevatesse sihtriikidesse eksportides tänaseks edu on saavutanud.

0.00 €
Loe edasi
Loomemajandus Eestis: jagatud kogemus.

Loovus ja ettevõtlus võivad esmapilgul tunduda vastuolulised mõisted. Kuid ettevõtlusele võib läheneda mitmeti, tuleb vaid oma eesmärkides ja väärtustes kindel olla. Arvatakse, et need kaks omavahel kokku ei sobi ehk valida tuleb kas looming või ettevõtlus. Vahel seostatakse loomingut eelkõige kunstiga, kuid looming on tegelikult palju laiem mõiste - looming on kõikjal meie ümber.

0.00 €
Loe edasi
Muusiku õiguskäsiraamat.

Käsiraamat on mõeldud kõigile muusikutele, kes püsivalt või projektipõhiselt kontserttegevuses (kas siis n.ö proffidena või poolproffidena) osalevad, ning samuti erakontsertagentuuridele.

0.00 €
Loe edasi
Ärinõustamise hea tava. Valik näiteid päris elust: probleem ja lahendus.

Selles kogumikus on lood, mis jutustavad praktiliste kogemuste kaudu, kuidas võiks konsultant kliendiga suheldes käituda, et aidata tal organisatsiooni jaoks parimate lahendusteni jõuda. Ettevõtljatele ja juhtidele annab see kogumik mõtteainet konsultandi palkamise eesmärkide ja oodatavate tulemuste üle, esimesi samme astuvale konsultandile aga häid juhiseid, mida nõustamise puhul jälgida.

0.00 €
Loe edasi
Hea hügieenitava juhend kauplusele.

Juhendi teise väljaande teksti on põhjalikult uuendatud ja ümber töötatud, arvestades õigusaktidest tulenevaid nõudeid ning kogemusi hügieeninõuete ning enesekontrollisüsteemi rakendamisel.

0.00 €
Loe edasi
Intellektuaalse omandi kaasuste kogumik.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös advokaadibürooga Glimstedt Straus & Partnerid on andnud välja Eesti esimese intellektuaalse omandi kaitset käsitleva kaasuste kogumiku, mis on mõeldud kõigile ettevõtjatele. Kogumik annab põhjaliku ülevaate teose autoriõiguslikust kaitsest, kaubamärgi, tööstusdisaini, leiutise ja ka ärisaladuse kaitsest.

0.00 €
Loe edasi
Head kaubandustavad. Juhend kaubandusalal tegutsevatele ettevõtjatele.

Head kaubandustavad peaksid saatma kauplejaid kaupu ja teenuseid tarbijale pakkudes ja müües, kokkuleppeid ja lepinguid sõlmides, kaupu ning teenuseid tarnijatelt tellides ja ostes jne. Järjest enam on kauplejail vajadus kujundada ja säilitada endast positiivne arvamus nii tarbijate kui koostööpartnerite, konkurentide, kogu ühiskonna silmis, sest sellest sõltub ettevõtjate edu.

0.00 €
Loe edasi
Väärtpaberite teejuht.

"Väärtpaberite teejuht" on järg raamatule "Investeerimise teejuht" astudes sammu sügavamale räägib see missugustesse instrumentidesse saab oma raha investeerida. Mille poolest erinevad aktsia ja osa? Mis rolli täidab fondiosaku juures fondivalitseja? Miks võlakiri on vähem riskantne väärtpaber kui aktsia? Kuidas käituda tuletisväärtpaberitega?

0.00 €
Loe edasi
Investeerimise teejuht.

Raamat on mõeldud algajale investeerimishuvilisele. Eesmärk on juhatada huvilised säästmis- ja investeerimismaailma artiklikogumiku abil, kus iga peatüki autor on oma ala asjatundja.

0.00 €
Loe edasi
Ettevõtted tehnoloogiatihedas majanduses.

Kuidas tulla toime rahvusvahelises ärikeskkonnas ja kujundada tarvilikke kompetentse? Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus on koostöös EBSi Juhtimiskoolituse Keskusega andnud välja käsiraamatu, mis on suunatud eelkõige sellistele väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, mille tegevus on tihedalt seotud tehnoloogiaga ja selle arendamisega.

0.00 €
Loe edasi
 
toopakkumised
Töövahendid
Naljanurk

Andke endast tööl alati 100%!
12% esmaspäeval
28% teisipäeval
35% kolmapäeval
20% neljapäeval
5% reedel

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
« August 2018 »
Tööpäevade arv kuus 22
Töötunde kuus 176
Riigipühad: 20.08

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
  • Keskkonnateenused
  • Ernst Young
  • epood
  • Maksuskoop
 

Merit Tarkvara

Koostööpartnerid
this content xxxindianporn.mobi
navigate to this site lime-torrents.org kickasstorrente.net
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
257460  Foorumi postitust
341  E-poe toodet
100  Koolitust
22247  Artiklit
52834  Registreerunud kasutajat
36231  Nädalakirja tellijat
33332  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017