Merit Tarkvara
Neljapäev, 19. Juuli
 
E-pood
Sissejuhatus majandusteadusesse

Raamatu sõnum on selline, et tõelist tunnustatud majandusteadust ei ole veel olemas, ning see raamat on sissejuhatus tõelisse majandusteadusesse. See raamat peaks eriliselt huvitama igat inimest, kes on huvitatud ühiskonna majandusasjadest ja üldse ühiskonnakorraldusest.

12.11 €
Loe edasi
Suhtle sarmikalt ehk õpi mõjutama

Moodne retoorika
Paljude näidetega pikitud raamat räägib kui tähtis on suhtlemise juures kehakeel, hääletoon ja käte hoiak, kui tahad mõjuda autoriteedina.

17.68 €
Loe edasi
Igapäevane matemaatika suurtele

Kas tahaksid mõista matemaatikat nii hästi, et saaksid hakkama igapäevaelus ette tulevate arvutusülesannetega? Näiteks kuidas kavandada kogu perele soodsaim puhkusereis või arvutada kodulaenu ...

13.81 €
Loe edasi
Suur ristsõnaraamat 2

144 lehekülge teravat taipu nõudvaid klassikalisi ristsõnu – soliidselt kõvakaanelises kinkeraamatus

14.41 €
Loe edasi
Suur ristsõnaraamat

Siit leiad 152 ristsõna nii tuimaks teisipäevaks kui ka nutikaks neljapäevaks. Ristsõnad on kolme eri raskusastmega ning teemasid jagub igale maitsele

14.17 €
Loe edasi
Müü ise või müüakse sulle

Kuidas saavutada enda elus ja äris juhtpositsioon Oskus müüa on üks olulisemaid oskusi elus. Me kõik müüme ühel või teisel moel: kas iseennast tööintervjuul, ideed sõbrale, oma töötulemusi ülemusele, tooteid klientidele või näiteks kaalulangetamist iseendale. Müük toimub isegi siis, kui laps soovib, et vanemad ostaksid talle mänguasja.

18.41 €
Loe edasi
Noorelt ettevõtjaks

Ettevõtte loomine ei pea olema igav ning see raamat innustab sind loovalt mõtlema ja juhendab igal sammul alates ärinime registreerimisest arvete koostamiseni. Alustamine polegi nii raske!

14.78 €
Loe edasi
Minu väga hea aasta

See raamat on n-ö töövihik, mille küsimustele vastates saad aru, miks järgmine aasta Sulle tegelikult oluline on. See raamat püüab luua silla unistuste ja reaalsuse vahele – see annab Sulle võimaluse kõik selles ja varemgi loetu siduda oma tõeliste unistustega.

21.80 €
Loe edasi
Lase mind kööki!

Kahvliahvi retseptiraamat lastele
Siit leiab lihtsaid ja nutikaid toite igaks elujuhtumiks: koolist koju saabudes esimese nälja kustutamiseks, sõpradega koos kokkamiseks, sünnipäevapidudeks, perega pühapäeva nautimiseks.

21.80 €
Loe edasi
Suur loogikamõistatuste piibel ajude gümnastikaks

Kõige täielikum loogikaharjutuste kogu, milles leidub mõistatusi kõigist enam levinud tüüpidest. Alates Sudokust ja Kakurost kuni Hanjie Hiina müürini.

19.50 €
Loe edasi
Mängud paberi ja pliiatsiga

Sellest raamatust leiate sõpradega hulgaliselt mänge tuntud klassikutest ammu unustatud pärliteni.

8.96 €
Loe edasi
Tänamise raamat

Selle raamatukesega saab tänu avaldada nii võõrastele kui tuttavatele. Eriti armas on seda raamatut kinkida neile, keda sooviks tänada millegi erilise eest... näiteks ema tänades emadepäeval, isa isadepäeval, sõpru nende tähtpäevadel... töötajaid, ülemusi...

7.14 €
Loe edasi
Investeeringute matemaatika alused

Raamat tutvustab finantstehingute analüüsimisel kasutatavaid põhilisi matemaatilisi meetodeid ning nende rakendamist investeerimisotsuste tegemisel. Kirjeldatakse finantstehingute sõlmimisel kasutatavaid peamisi printsiipe koos selgitava sõnastiku ja põhivalemite esitamisega.

19.98 €
Loe edasi
Kuidas müüa kinnisvara?
Eduka kinnisvaratehingu saladused


Käsiraamat keskendub nõuannetele eraisikust kinnisvaramüüjale, kes soovib müüa oma kodu – korteri või maja.

21.44 €
Loe edasi
Mõtte jõud

Meie mõttejõud on enesetäiendamise ja -realiseerimise võimas vahend. Kui õpime seda oskuslikult juhtima, võime luua just sellise elu, millest unistame, oma saatust juhtida ja muutuda Täiuslikuks Elu Meistriks. Kõik saab alguse mõttest.

16.47 €
Loe edasi
Mina ja Mehed 3

Saab nippe konfliktide ja peretülide lahendamiseks, noorkuu ja vana kuu kasutamiseks soovide soovimisel ning haiguste ja murede kuu peale saatmiseks. Ka seekord pakub raamat huvitavaid temaatilisi naljalugusid, mis raamatule vürtsi lisavad.

18.53 €
Loe edasi
Loogika alused

Õpik on varustatud põhjaliku sissejuhatava osa ning mahuka sõnaseletustega registriga.

33.06 €
Loe edasi
Avalik esinemine. Lugude jõud ja kasutamine esinemisel

Oled Sa juht, spetsialist, õpetaja, koolitaja, ajakirjanik, kirjanik... või lapsevanem ja Sinu jaoks on oluline, et teised Sinust paremini aru saaksid, siis õpi ära ka see, kuidas sõnumi väestamiseks kasutada mõistulugusid, muinasjutte, anekdoote, legende, luuletusi ja metafoore.

14.17 €
Loe edasi
Väike protsendiraamat

Kui protsendid valmistavad peavalu, siis siit saab abi! Raamatus käsitletakse ka laene ja intresse ning teistes eluvaldkondades esinevaid tüüpilisemaid protsentidega seotud probleeme. Lisatud on enesekontrolliülesanded ja nende vastused.

9.93 €
Loe edasi
Matemaatilised meetodid majanduses

Õpik on mõeldud majanduserialade bakalaureusekraadi omandajatele, kuid seda võivad kasutada ka magistri- ja doktorikraadi taotlejad ning kõik teised, keda huvitavad matemaatika kasutamisvõimalused majandusprobleemide lahendamisel.

14.29 €
Loe edasi
Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikas?

Käsiraamat koosneb kahest osast. Esimene neis käsitleb üüriäri majanduslikku poolt. Teine käsiraamatu puudutatav valdkond on juriidika ehk üürilepingu poolte omavahelised õiguslikud suhted ning probleemide korral suhete klaarimise võimalused.

21.44 €
Loe edasi
Avalik esinemine hirmuhigita!
Kuidas ärevusest saab elevus?


Autor toob raamatus välja erinevad tehnikad, millega ravitakse esinemishirmu ja õpetab, kuidas hoida motivatsiooni muutuste tegemisel.

14.17 €
Loe edasi
Avalik esinemine. Osalejate kaasamine

Raamatu sihtgrupiks on kõik täiskasvanud, kes mingilgi moel puutuvad kokku avaliku esinemisega.

9.81 €
Loe edasi
14 päeva Goas

Autor toob päeviku vormis lugejani igapäevased tegevused ja kogemised, selgitab, milleks Indiasse ja eelkõige Goasse reisiv eurooplane valmis peaks olema. Raamatust leiab nii soovitusliku reisikohvri nimekirja kui ka eesti keeles selgitatud viisa ankeedi, tõlgitud maale sisenemise kaardi, valuutade selgitusi jms vajalikku kõigile neile, kes Indiasse minemas.

15.26 €
Loe edasi
Helkurvest

Helkurvestid on tehtud polüestrist ning on saadaval ühes universaalses mõõdus, mis on piisavalt suur, et seda saaks kanda ka talvel jope või paksema riideeseme peal. Vestid on kahe valge helkurribaga, mis jooksevad risti üle vööpiirkonna.

5.00 €
Loe edasi
36 mõtlemisvõtet loovas probleemilahenduses TRIZ

Käesolev raamat on mõeldud mõtlemisvõtete õpikuna, aga ka igasuguse innovatsiooni käsiraamatuna. Ta erineb eneseabiraamatutest selle poolest, et ei piirdu tüüpsoovitustega stiilis "leia enda jaoks kõige tähtsam ja tee see ära", vaid annab valiku tõepoolest konkreetseid lahendusprintsiipe.

5.21 €
Loe edasi
Loov probleemilahendus TRIZ

Aluseks on süsteemide arenguseaduste tunnetamine, loomepsühholoogia ja ülemaailmne leiutamiskogemus. Esialgsest kitsamast eesmärgist – inseneriloomingu toetamisest – on jõutud selle loova mõtteviisi rakendamiseni pedagoogikas, teaduses, loomepsühholoogia uurimises eneses. Igaüks, kes on vaevunud pingutama, et selles teoorias koduneda, leiab, et ta on hakanud maailma vaatama hoopis uue pilguga.

3.51 €
Loe edasi
Organisatsioonide arendamine

Käesolev raamat on mõeldud kõigile, kes organisatsioonides töötavad. Nii juhtidele kui ka neile, kes juhid ei ole, kuid töötavad juhtide alluvuses.

6.30 €
Loe edasi
Valetamismärgid. Kuidas tunda ära valetamist?

"Valetamismärgid" õpetab paremini tähele panema märke inimese kõnes ja olekus, mis võivad viidata valetamisele või vassimisele. See on raamat igale huvilisele ja tõhus abimaterjal praktikutele – ärimeestele, juristidele, poliitikutele, diplomaatidele, haridustöötajatele jt, kelle töö eeldab keskmisest edukamat vahetegemist tõerääkimisel ja valetamisel.

25.07 €
Loe edasi
Mina ja Mehed

Esimene omanäoline uue ajastu psühholoogia õpik sarjast "Mina ja mehed", räägib koolitaja Katrin Aedma valust ja mõnust arenemise teel otsekoheselt ja kohati ehk liigagi avalikult - naljad ja tõsieluseigad vahelduvad luuletuste, testide, intrigeerivate seksuaalunistuste ja blogivestlustega.

16.30 €
Loe edasi
Tööstusomand ja globaalmajandus

See on vajalik raamat nii juristidele, inseneridele, firmajuhtidele, patendiala asjatundjatele ja kõigile neile, kellele pakub huvi intelluktuaalomandi kaitse probleemistik.

12.59 €
Loe edasi
Ärilõunate kunst

See raamat räägib teile, kuidas saavutada kõrget taset. "Ärilõunate kunst" tutvustab järeleproovitud meetodeid, kuidas panna inimesed, kellega me asju ajame, meie kasuks otsustama. Te saate teada kuidas ja mida tellida, kas üldse tellida alkoholi, kuidas toimida mobiiltelefoniga, kuidas diskreetselt lõuna eest tasuda.

10.04 €
Loe edasi
 
toopakkumised
Töövahendid
Naljanurk

Andke endast tööl alati 100%!
12% esmaspäeval
28% teisipäeval
35% kolmapäeval
20% neljapäeval
5% reedel

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
« Juuli 2018 »
Tööpäevade arv kuus 22
Töötunde kuus 176
Riigipühad: -

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
  • LeapIn
  • saku metall
  • epood
  • Dokumendinaidised
 
Koostööpartnerid
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
256895  Foorumi postitust
341  E-poe toodet
94  Koolitust
22180  Artiklit
52783  Registreerunud kasutajat
36227  Nädalakirja tellijat
33348  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017