aastaaruanne 2017
Reede, 15. Detsember
 
E-pood
Noorelt ettevõtjaks

Ettevõtte loomine ei pea olema igav ning see raamat innustab sind loovalt mõtlema ja juhendab igal sammul alates ärinime registreerimisest arvete koostamiseni. Alustamine polegi nii raske!

14.78 €
Loe edasi
Oma Maja

Oma Maja raamat on vajalik kogumik kõigile, kel plaanis või käsil kodu ehitamine või remont, aia kujundus või interjööri värskendamine.

21.80 €
Loe edasi
Nutika reisimise ABC

Reisi palju ja soodsalt
Raamat on ühelt poolt praktiline ja teisalt inspireeriv. Praktiliste nõuannete kõrval räägivad oma loo ka erinevad reisisellid ning lugeja saab inspiratsiooni ja teadmisi, mida põnevat välismaal teha, kuhu minna ja kuidas leida välismaal tööd.

18.04 €
Loe edasi
Minu väga hea aasta

See raamat on n-ö töövihik, mille küsimustele vastates saad aru, miks järgmine aasta Sulle tegelikult oluline on. See raamat püüab luua silla unistuste ja reaalsuse vahele – see annab Sulle võimaluse kõik selles ja varemgi loetu siduda oma tõeliste unistustega.

19.62 €
Loe edasi
Lase mind kööki!

Kahvliahvi retseptiraamat lastele
Siit leiab lihtsaid ja nutikaid toite igaks elujuhtumiks: koolist koju saabudes esimese nälja kustutamiseks, sõpradega koos kokkamiseks, sünnipäevapidudeks, perega pühapäeva nautimiseks.

21.80 €
Loe edasi
Suur loogikamõistatuste piibel ajude gümnastikaks

Kõige täielikum loogikaharjutuste kogu, milles leidub mõistatusi kõigist enam levinud tüüpidest. Alates Sudokust ja Kakurost kuni Hanjie Hiina müürini.

19.50 €
Loe edasi
Mängud paberi ja pliiatsiga

Sellest raamatust leiate sõpradega hulgaliselt mänge tuntud klassikutest ammu unustatud pärliteni.

8.96 €
Loe edasi
Ülemuse juhtimises pole midagi halba. Kuidas muuta oma töösuhe suurepäraseks

Kus sa ka ei töötaks, sõltud tööl oma otsesest ülemusest – ükski teine suhe pole karjääri puhul nii oluline. Ometi teavad vaid vähesed meist, kuidas saada oma tööelu kõige tähtsamalt inimeselt enese jaoks maksimum.

15.86 €
Loe edasi
Tänamise raamat

Selle raamatukesega saab tänu avaldada nii võõrastele kui tuttavatele. Eriti armas on seda raamatut kinkida neile, keda sooviks tänada millegi erilise eest... näiteks ema tänades emadepäeval, isa isadepäeval, sõpru nende tähtpäevadel... töötajaid, ülemusi...

7.14 €
Loe edasi
Investeeringute matemaatika alused

Raamat tutvustab finantstehingute analüüsimisel kasutatavaid põhilisi matemaatilisi meetodeid ning nende rakendamist investeerimisotsuste tegemisel. Kirjeldatakse finantstehingute sõlmimisel kasutatavaid peamisi printsiipe koos selgitava sõnastiku ja põhivalemite esitamisega.

19.98 €
Loe edasi
Kuidas müüa kinnisvara?
Eduka kinnisvaratehingu saladused


Käsiraamat keskendub nõuannetele eraisikust kinnisvaramüüjale, kes soovib müüa oma kodu – korteri või maja.

21.44 €
Loe edasi
Mõtte jõud

Meie mõttejõud on enesetäiendamise ja -realiseerimise võimas vahend. Kui õpime seda oskuslikult juhtima, võime luua just sellise elu, millest unistame, oma saatust juhtida ja muutuda Täiuslikuks Elu Meistriks. Kõik saab alguse mõttest.

16.47 €
Loe edasi
Psühholoogia. Raamat juristile

Üheks naaberdistsipliiniks õigusele on teaduslik psühholoogia, ehkki kummatigi kiputakse seda sageli unustama või seda seost alahindama.

56.32 €
Loe edasi
Mina ja Mehed 3

Saab nippe konfliktide ja peretülide lahendamiseks, noorkuu ja vana kuu kasutamiseks soovide soovimisel ning haiguste ja murede kuu peale saatmiseks. Ka seekord pakub raamat huvitavaid temaatilisi naljalugusid, mis raamatule vürtsi lisavad.

18.53 €
Loe edasi
Loogika alused

Õpik on varustatud põhjaliku sissejuhatava osa ning mahuka sõnaseletustega registriga.

33.06 €
Loe edasi
Soodushind Avalik esinemine. Lugude jõud ja kasutamine esinemisel

Oled Sa juht, spetsialist, õpetaja, koolitaja, ajakirjanik, kirjanik... või lapsevanem ja Sinu jaoks on oluline, et teised Sinust paremini aru saaksid, siis õpi ära ka see, kuidas sõnumi väestamiseks kasutada mõistulugusid, muinasjutte, anekdoote, legende, luuletusi ja metafoore.

11.51 € 14.17
Loe edasi
Väike protsendiraamat

Kui protsendid valmistavad peavalu, siis siit saab abi! Raamatus käsitletakse ka laene ja intresse ning teistes eluvaldkondades esinevaid tüüpilisemaid protsentidega seotud probleeme. Lisatud on enesekontrolliülesanded ja nende vastused.

9.93 €
Loe edasi
Matemaatilised meetodid majanduses

Õpik on mõeldud majanduserialade bakalaureusekraadi omandajatele, kuid seda võivad kasutada ka magistri- ja doktorikraadi taotlejad ning kõik teised, keda huvitavad matemaatika kasutamisvõimalused majandusprobleemide lahendamisel.

14.29 €
Loe edasi
Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikas?

Käsiraamat koosneb kahest osast. Esimene neis käsitleb üüriäri majanduslikku poolt. Teine käsiraamatu puudutatav valdkond on juriidika ehk üürilepingu poolte omavahelised õiguslikud suhted ning probleemide korral suhete klaarimise võimalused.

21.44 €
Loe edasi
Avalik esinemine hirmuhigita!
Kuidas ärevusest saab elevus?


Autor toob raamatus välja erinevad tehnikad, millega ravitakse esinemishirmu ja õpetab, kuidas hoida motivatsiooni muutuste tegemisel.

14.17 €
Loe edasi
Avalik esinemine. Osalejate kaasamine

Raamatu sihtgrupiks on kõik täiskasvanud, kes mingilgi moel puutuvad kokku avaliku esinemisega.

9.81 €
Loe edasi
Soodushind 14 päeva Goas

Autor toob päeviku vormis lugejani igapäevased tegevused ja kogemised, selgitab, milleks Indiasse ja eelkõige Goasse reisiv eurooplane valmis peaks olema. Raamatust leiab nii soovitusliku reisikohvri nimekirja kui ka eesti keeles selgitatud viisa ankeedi, tõlgitud maale sisenemise kaardi, valuutade selgitusi jms vajalikku kõigile neile, kes Indiasse minemas.

9.81 € 15.26
Loe edasi
Helkurvest

Helkurvestid on tehtud polüestrist ning on saadaval ühes universaalses mõõdus, mis on piisavalt suur, et seda saaks kanda ka talvel jope või paksema riideeseme peal. Vestid on kahe valge helkurribaga, mis jooksevad risti üle vööpiirkonna.

5.00 €
Loe edasi
36 mõtlemisvõtet loovas probleemilahenduses TRIZ

Käesolev raamat on mõeldud mõtlemisvõtete õpikuna, aga ka igasuguse innovatsiooni käsiraamatuna. Ta erineb eneseabiraamatutest selle poolest, et ei piirdu tüüpsoovitustega stiilis "leia enda jaoks kõige tähtsam ja tee see ära", vaid annab valiku tõepoolest konkreetseid lahendusprintsiipe.

5.21 €
Loe edasi
Loov probleemilahendus TRIZ

Aluseks on süsteemide arenguseaduste tunnetamine, loomepsühholoogia ja ülemaailmne leiutamiskogemus. Esialgsest kitsamast eesmärgist – inseneriloomingu toetamisest – on jõutud selle loova mõtteviisi rakendamiseni pedagoogikas, teaduses, loomepsühholoogia uurimises eneses. Igaüks, kes on vaevunud pingutama, et selles teoorias koduneda, leiab, et ta on hakanud maailma vaatama hoopis uue pilguga.

3.51 €
Loe edasi
Organisatsioonide arendamine

Käesolev raamat on mõeldud kõigile, kes organisatsioonides töötavad. Nii juhtidele kui ka neile, kes juhid ei ole, kuid töötavad juhtide alluvuses.

6.30 €
Loe edasi
Valetamismärgid. Kuidas tunda ära valetamist?

"Valetamismärgid" õpetab paremini tähele panema märke inimese kõnes ja olekus, mis võivad viidata valetamisele või vassimisele. See on raamat igale huvilisele ja tõhus abimaterjal praktikutele – ärimeestele, juristidele, poliitikutele, diplomaatidele, haridustöötajatele jt, kelle töö eeldab keskmisest edukamat vahetegemist tõerääkimisel ja valetamisel.

25.07 €
Loe edasi
Soodushind Mina ja Mehed

Esimene omanäoline uue ajastu psühholoogia õpik sarjast "Mina ja mehed", räägib koolitaja Katrin Aedma valust ja mõnust arenemise teel otsekoheselt ja kohati ehk liigagi avalikult - naljad ja tõsieluseigad vahelduvad luuletuste, testide, intrigeerivate seksuaalunistuste ja blogivestlustega.

8.72 € 16.30
Loe edasi
Turunduse alused

Käesolev õpik toetub nii klassikalisele kui moodsale turundusele. Mõistmaks uut, tuleb tunda vana, alust, mida on rajatud üle 100 aasta, mida on aegade jooksul kohendatud ja lihvitud ning millest on sündinud uudsed ja ajakohased arusaamad ning käsitlused.

9.69 €
Loe edasi
Tööstusomand ja globaalmajandus

See on vajalik raamat nii juristidele, inseneridele, firmajuhtidele, patendiala asjatundjatele ja kõigile neile, kellele pakub huvi intelluktuaalomandi kaitse probleemistik.

12.59 €
Loe edasi
Ärilõunate kunst

See raamat räägib teile, kuidas saavutada kõrget taset. "Ärilõunate kunst" tutvustab järeleproovitud meetodeid, kuidas panna inimesed, kellega me asju ajame, meie kasuks otsustama. Te saate teada kuidas ja mida tellida, kas üldse tellida alkoholi, kuidas toimida mobiiltelefoniga, kuidas diskreetselt lõuna eest tasuda.

10.04 €
Loe edasi
 
Joulumang 2017
Töövahendid
Naljanurk


Uusrikas tuleb Singapurist komandeeringust ja näitab raamatupidajale arveid.
"Aga mis astronoomiline summa see on?" küsib raamatupidaja.
"Hotelliarve," vastab uusrikas.
"Aga miks oli kolmeks päevaks vaja kogu hotell kinni panna?"
"Ei mäleta."

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Detsember 2017 »
Tööpäevade arv kuus 19
Töötunde kuus 152
Riigipühad: 24.12, 25.12 ja 26.12

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Kas oskate juba praegu oma tuleva aasta tulusid prognoosida?
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
  • sartec
  • LeapIN
  • estanc
  • Dokumendinaidised
 
Koostööpartnerid
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
250758  Foorumi postitust
355  E-poe toodet
94  Koolitust
22760  Artiklit
51984  Registreerunud kasutajat
35923  Nädalakirja tellijat
33175  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017