• Hele |

    Millisel juhul rakendub reklaamimaks?
    Kas pean maksma reklaamimaksu kui reklaamin oma koduleheküljel teisi ettevõtteid!
    Kui firma tegevusalak ongi reklaam?

  • Hele |

    Et siis kas reklaami müügi pealt saadud tulu maksustatakse lisaks km ka mõne muu maksuga nt. reklaamimaksuga

  • T |

    Reklaamimaks on kohaliku omavalituse maks, mõnes omavalituses see on, mõnes mitte. Loa ka kohalike maksude seadust https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=958154

  • Helen |

    Mul on täpselt sama küsimus: Kas pean maksma reklaamimaksu kui reklaamin oma koduleheküljel teisi ettevõtteid?
    Elan Tallinnas, tegutsen oma kodukontoris.

    Lugesin Tallinna reklaamimaksu kohta, aga ilmselt seal läbi lillede see öeldud. Ma ei leidnud.

  • õppejõud |

    Helen, kui ma praegu siin kirjutan, et ei, sa ei pea maksma reklaammaksu, mis siis edasi, kas sa ei maksagi? Kui maksuametiga probleeme tekib, kas siis ütled, et foorumist küsisin ja seal öeldi, et ei pea maksma?
    Kui see oli sul mõeldud lihtsalt oma silmaringi laiendamiseks, siis on kõik korras. Aga kui sa tõepoolest oled selle ettevõtte juhataja või raamatupidaja, siis mine profesionaalse maksukonsultandi juurde ja/või maksuametisse.

  • Helen |

    Ei, mul on veel vara oma ettevõtet rajada:), aga ilmselt olen Helega sama õppejõu poolset ülesannet juhtunud täitma.

  • Helen |

    Kas keegi siis ei tea, kas reklaamimaks sel juhul rakendub või mitte.

    Vaja just määrusesest "Reklaamimaks Tallinnas" üles leida see paragrahvi punkt, kus see kirjeldatud. Isiklikult ei oska "Interneti reklaami" selles määruses mitte kuhugile kategoriseerida.

  • Karin |

    Aga äkki paned siia ka lingi sellele määrusele, et need, kes aidata tahaks saaks koheseda lugeda ja ei peak otsima määrust, millest jutt käib

  • Uitmõte |

    Selline uitmõte
    1. reklaam on internetis
    2. mina tarbin reklaami Võrus, Viljandi, Vormsil
    3. miks peaks reklaamimaksu maksma Tallinnas?

  • The topic ‘reklaamimaks’ is closed to new replies.