Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee
ERI Nädalakiri, 17. aprill 2014Ilmus ajakirja SPETSIALIST värske number

Eesti on e-riik. Meil on e-valitsus ja e-valimised, e-maksuamet ja e-pangandus, peame e-raamatupidamist ja tegeleme e-kaubandusega. Sisuliselt on kõike võimalik ümber hinnata elektrooniliseks. E-inimest ehk siiski niipea veel ei tule.

E-kaubandusest ettevõtjale ja raamatupidajale

ajakiri SpetsialistVärske ajakirja numbri fookuses on e-kaubandus. Laura Tull Tarbijakaitseametist tutvustab e-kaupleja põhilisi kohustusi ja suvel jõustuvaid seadusemuudatusi. Kolmandate riikide e-poodidest ostetud kaupadega seotud keeldudest ja piirangutest ning impordimaksude tasumisest kirjutab Uku Tampere Maksu- ja Tolliametist.

E-kaubanduse üldised maksustamise reeglid ning 2015. aastal jõustuvad käibemaksuseaduse muudatused toob lugejani Maigi Isotamm Deloitte Advisory AS-st. Urmas Võimre ja Meelis Velga BDO Eesti AS-st kirjutavad e-poest ostetud kaupade maksustamisest ja mõningatest raamatupidamisega seotud olulistest nüanssidest. Liina Jents advokaadibüroost Borenius tutvustab Euroopa Kohtu lahendeid, mis puudutavad e-poes müüdavate kaupadega seotud kaubamärgivaidlusi. Heidi Grenman Rödl & Partner OÜ-st annab ülevaate e-kaubanduse ja rohelise raamatupidamise seostest. Lisaks on lugemiseks intervjuu Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuhi Merle Kanguriga. Ajakirjast ei puudu ka traditsiooniline ristsõna.

19. aprillil saab RMP Eesti OÜ 10. aastaseks, mida tähistame koos lugejate ja koostööpartneritega 17. aprillil Tartus ning 22. aprillil Tallinnas. Kümne tegevusaasta jooksul on jõutud nii mõndagi ning kujunetud oma tegevusvaldkonnas lugejatele igapäevaseks töö- ja koolituskeskkonnaks.

Soovime õnne ja surume käppa!
RMP.ee toimetus

>> AJAKIRI AVANEB SIIT..Täname koostööpartnereid:Meeldivat töönädala jätku, soovib RMP.ee toimetus!
Kiri on saadetud RMP.ee Nädalakirja tellinutele!