Merit Tarkvara
Neljapäev, 19. Juuli
 

NOOM Palk ja personal

Üks korralik palga-ja personalitarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvara NOOM palgamooduliga saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

NOOMi puhul on tegemist keskse tarkvaralahendusega, mis sobib hästi iga suurusega ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks. NOOMi eeliseks on selle väga kõrge paindlikustase, funktsionaalsuste rohkus ning kodumaine klienditugi. 

Astro Baltics on Eestis üks vanimaid majandustarkvara pakkujaid, tegutsedes turul juba alates 1998. Aastast! 

NOOM palgamoodul

NOOMi palgamooduliga saate mugavalt hallata kogu oma töötajaskonna töötasusid. Moodulis saate detailselt kirjeldada iga töötaja palgaanded ja siduda need kehtiva töölepinguga. Moodul seob endas palgalehtede, puudumiste ning tööajatabelite andmed. Mooduli palgaarvestuse osa võtab kokku kogu meeskonna palgad ja tulemustasud, võimaldades koostada töötajate palgalehti, arvestada puudumistega, pidada tööaja- ning puhkuste tabelit, saata ja saata välja palgalipikuid. Kõikidest andmetest saab hetkega genereerida vajaminevaid aruandeid. 

NOOM personalimoodul

Personalimoodul võtab kokku kõik Teie ettevõtte personaliga seonduva info. Mooduliga saate kiire ülevaate kõikidest puudumistest ja ka tööaja tabelist. Vajadusel on NOOMis võimalik puudumiste kohta genereerida automaatraporteid, mille süsteem saadab osakonnajuhtidele. Lisaks saate siin moodulis määrata inimestele erinevad NOOMi kasutamise õigused.

Palgaandmete tabel

NOOMi palgaandmete tabelisse saab kanda kõik ettevõtte töötajatega seonduva info. Tabelisse sisestatakse andmed nagu töötajaga seonduvad lepingud, erinevad töötasud, puhkuse reserv, puudumised jms. Tabeli alusel arvutab NOOM ka töötajate puhkuse reservi. Kasutuse teeb mugavaks asjaolu, et kõik töötajage seotud lepingud on kättesaadavad otse palgaandmete tabeli kaudu. Tabelist on nupuvajutusega võimalik välja võtta ka statistika inimeste palkade kohta.

NOOM tööajaarvestus

Moodul on vajalik kõigile ettevõtetele, mille palgasüsteem kasutab tunnipõhist arvestust. Selliselt registreerib tööajaarvestuse tarkvaramoodul töö täpse alguse ning lõpu, kandes need kesksesse andmebaasi. Tööaega saab kanda NOOMi kas käsitsi või automaatselt. Automaatse seadistuse jaoks seome NOOM tarkvaramooduli spetsiaalse riistvaraga, mis aitab Teie ettevõtte töötajatel registreerida oma töö alguse ning lõpuaega. Riistvaraks võib olla näiteks läbipääsusüsteemid. Sidudes tööajarvestuse mooduli NOOM Palk ja personali tarkvarapaketiga, jõuavad kõik tööaja andmed otse palgasüsteemi, mis arvutab juba iga töötaja täpse palga. Moodul genereerib vajadusel automaatraporti üksuse juhile, andes ülevaate kohalolevatest ja puuduvatest inimestest.

NOOMi tööajatabel töötab kas päeva, nädala, kuu või aastapõhiselt. Samuti on võimalik seadistada tööpäeva ja lõunapausi pikkust ning graafikujärgset tööd, andes võimaluse arvutada töötaja igakuiseid töötunde ja ületöötunde. 

Klienditugi

Meie klientidele on avatud klienditugi telefoninumbril +372 628 0000, mis annab elava järjekorra alusel vastused esmastele küsimustele. Eraldi teenusena pakume oma klientidele toeteenust, mis tagab eelisjärjekorras ligipääsu konsultatsioonile. Koos eelisjärjekorraga eraldame Teile igakuiselt ka kindla mahu konsultantide aega.

Teie küsimuste lahendamiseks. Täpsema hinnakirja leiate meie kodulehelt: http://www.astrobaltics.eu/hinnakiri/

NOOM Palk rendihind algab 30€ + km kuus. Lisaks NOOMile sisaldab hind personaalset koolitust. Lõplik rendihind sõltub vajalikust funktsionaalsusest ja töökohtade arvust.

Meie toodetega saate tutvuda www.astrobaltics.eu.

NOOM Palk ja personal

18.12.2015 NOOM palga- ja personalitarkvara tutvustus ja vastused RMP.ee küsimustele
 
1) Kellele suunatud?
NOOM Palga ja personal tarkvarapaketiga saate hallata oma ettevõtte kõiki töötajaid ning nende töötasusid. Tarkvarapakett aitab arvestada tehtud töötundidega ning täidetud töökäskudega tulemuspalga arvutamisel.
 
toopakkumised
Töövahendid
Naljanurk

Andke endast tööl alati 100%!
12% esmaspäeval
28% teisipäeval
35% kolmapäeval
20% neljapäeval
5% reedel

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
« Juuli 2018 »
Tööpäevade arv kuus 22
Töötunde kuus 176
Riigipühad: -

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
  • Aktiver
  • KPMG
  • epood
  • Maksuskoop
 
Koostööpartnerid
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
256895  Foorumi postitust
341  E-poe toodet
94  Koolitust
22180  Artiklit
52783  Registreerunud kasutajat
36227  Nädalakirja tellijat
33348  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017