Teejuht 2019
Laupäev, 18. August
 

Taavi Majandustarkvara

null

 .. iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Üle 25 aastane ajalugu

TAAVI Majandustarkvara on Eesti turul olnud juba 25 aastat, mille jooksul on kasutajate arv kasvanud üle 1700, tarkvara kasutavate inimeste arv on tõusnud üle 6500.

Laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi

Kõige paremini iseloomustab TAAVI mooduleid lause "laialdane ja paindlik funktsionaalsus". Kuna tarkvara arendatakse Eestis, siis on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad, kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul.

Suurt tähelepanu pöörame me oma toodete kasutajatoele, kuna meie jaoks on võrdselt olulised nii uued kui ka olemasolevad kliendid. Meie suurte kogemustega konsultandid abistavad kasutajaid operatiivselt telefoni ja e-maili teel. Lisaks on võimalik saada kasutajatuge ka üle interneti kaughoolduse vahendusel. See võimaldab konsultandil teenindada Klienti oma töölaua tagant lahkumata, mis teeb Kliendi jaoks abi saamise väga kiireks ja efektiivseks, kuna konsultant näeb Kliendi ekraanipilti oma tööarvutist. Vajadusel võib konsultandi ka enda juurde kohale kutsuda.

TAAVI Majandustarkvara kasutavad erineva suurusega ettevõtted

TAAVI Majandustarkvara kasutavad ettevõtted on väga erineva profiiliga. Alates pankadest kuni kohtutäituriteni.Tarkvara sobib väga erinevatele ettevõtetele, nii suurtele kui väikestele Eesti mõistes. Näiteks TAAVI palgaprogrammi kasutavad nii väikesed kui ka väga suured ettevõtted. Samuti ettevõtted, kes osutavad raamatupidamisteenust teistele firmadele. TAAVI laoprogrammil on palju tootmisettevõtetest kasutajaid, näiteks pagaritööstused. TAAVI Finantsprogrammi kasutajad on väga erinevatelt tegevusaladelt suured ja väikesed ettevõtted. 

Lihtne kasutusele võtta ja kasutada ja uuendada

TAAVI moodulid on selge loogikaga üles ehitatud. Töö toimub menüüdes vasakult paremale andmete sisestuselt, andmete töötluse ja aruannete poole liikudes. Koolitusvajadus sõltub suuresti konkreetsest kasutajast, tarkvara koosseisu kuulub põhjalik juhend, mille abil on võimalik iseseisvalt tööd alustada. Programmi ostmisel pakume kliendile klient kaks tundi tutvustavat koolitust mooduli kohta ning meie praktika on näidanud, et see on alustuseks piisav. Ja alati saab abi Taavi Tarkvara telefonilt või e-maili teel.

Olemasoleva tarkvara vahetus TAAVI Majandustarkvara vastu on väga lihtne. Andmed eelmisest süsteemist tuleb kopeerida ettevalmistatud Exceli tabelitesse ning need tõstetakse meie konsultantide poolt TAAVI andmebaasidesse. TAAVI Palgaprogrammil on lisaks sellele veel automaatne andmete ületoomise võimalus enamustest Eestis kasutusel olevatest palgaprogrammidest.

TAAVI moodulite uuendamine on lihtne, väiksemates süsteemides tuleb kasutajal vaid vastavat menüüpunkti vajutada ja programm uuendab tarkvaraversiooni ise. Seadusemuudatustest tingitud versioonivahetuse kohta saadetakse kasutajale e-mail, milles teavitatakse versiooniuuenduse vajadusest ja on veidi täpsemalt kirjas, mida versiooniuuendus sisaldab.

Suur hulk põhjalikke aruandeid

TAAVI Majandustarkvara sisaldab kokku üle 1 500 erinevat aruannet, mida saab edasiseks töötluseks eksportida exceli, wordi või rtf formaadis faili. Soovi korral on meie kasutajatel võimalik tellida spetsiaalselt nende jaoks kujundatud aruandeid või ise aruandeid juurde koostada.

Kaasaegne tarkvara

TAAVI Majandustarkvara käib pidevalt ajaga kaasas, näiteks on võimalik programmist saata arveid ja palgalipikuid emailiga PDF formaadis või kasutada tarkvara kaugtöökohana üle interneti. Programmimoodulite vahel on võimalik sisse seada automaatne andmevahetus kasutades XML protokolli. Andmemahukate lahenduste jaoks kasutame oma rakendustes klient-server tehnoloogiat.

Hinnastamine

TAAVI  Majandustarakvara hind sõltub ostetud moodulite, kasutajate ja ettevõtete arvust ning Palga- ja personaliprogrammi puhul sõltub hind lisaks ka veel töötajate arvust ettevõttes.Põhivara programmi hind sõltub põhivarade arvust.Selline hinnastamine võimaldab kliendil soetada vaid talle vajalikud moodulid ja talle suuruselt sobilik pakett.

Võimalik on ka tarkvara rentida. 

TAAVI plussid

TAAVI Majandustarkvara plussideks on põhjalik funktsionaalsus ja väga hea kasutajatugi.

Kuna tarkvara arendatakse Eestis, siis on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad, kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul.TAAVI Majandustarkvara on alati vastavuses Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega. 

Liidesed teiste tarkvaradega

TAAVI Majandustarkvaras on erinevad liidesed, näiteks X-tee liides Maksu – ja Tolliametiga , liidesed erinevate läbipääsusüsteemidega, näiteks Suprema (AS Hansab), Protege (AS G4S), FoxSec (OÜ Hardmeier). TAAVI Palk programm koostab kanded 37 erineva finantstarkvara formaadis ja on integreeritav erinevate personaliarvestuse tarkvaradega (näiteks SAP).TAAVI Majandustarkavara töötab koos erinevate E-arvekeskustega, näiteks Omniva, Fitek,Telema ja Krediidiinfo. Formaate ja liideseid lisandub pidevalt juurde

Iseseisvalt töötavad, vajadusel integreeritavad moodulid

TAAVI Majandustarkvara koosneb 11-st omavahel integreeritavast moodulist. TAAVI Majandustarkvara iseloomustab eelkõige põhjalik funktsionaalsus, paindlikkus ja hea kasutajatugi ning integreeritavus teiste tarkvaradega, näiteks e-arvekeskused, erinevad finantstarkvarad, ja läbipääsusüsteemid.

Meie tuntuim toode TAAVI Palk on oma suure populaarsuse saavutanud just tänu oma lihtsusele  ja kasutajasõbralikkusele ning laialdasele funktsionaalsusele ning heale klienditoele. TAAVI  Palk võimaldab teha finantskandeid kõikidesse Eestis enamlevinud finantstarkvaradesse.

finantsarvestus, sh ostu ja müügiarved, kassa, pank, reskontrod
kaupade jae- ja hulgimüük, tootmine, komplekteerimine
töötasu arvestus, maksuaruandlus
töötajate info haldamine, saamata puhkusepäevade arvestus, töölepingu ja lisade trükk
tööajaarvestus ja tööajatabelite koostamine
põhivarade arvestus
eelarve koostamine ja täitmise jälgimine
suhted potentsiaalsete ja olemasolevate klientidega
lisamoodul kohtutäiturite töö lihtsustamiseks
lisamoodul reisibüroodele
lisamoodul laenudega tegelevatele firmadele

 

Lisainformatsioon www.taavi.ee ja emaili aadressilt info@taavi.ee või telefonilt 6 800 855.
Olete alati oodatud!

Taavi Tarkvara

10.10.2012 Taavi Majandustarkvara tutvustus ja vastused rmp.ee küsimustele
 
1) Kellele suunatud?
Taavi Majandustarkvara on suunatud keskmistele – ja suurematele , kuid sobib suurepäraselt ka väikestele firmadele. Tarkvara eesmärgiks on lahendada kogu ettevõtte infosüsteemi vajadused alates raamatupidajast ja palgaarvestajast , kuni müügimehe ja firma juhini.
15.10.2004 Klient Taavi Tarkvarast
21.11.2014 KMD INF majandustarkvaras TAAVI Finants
  Taavi Tarkvara on alati kaasas käinud pidevalt muutuva seadusandlusega ning viinud oma programmidesse sisse kõik muudatused, mis on klientidele vajalikud, et täita muutuvatest seadustest tulenevaid kohustusi.
 
toopakkumised
Töövahendid
Naljanurk

Andke endast tööl alati 100%!
12% esmaspäeval
28% teisipäeval
35% kolmapäeval
20% neljapäeval
5% reedel

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
« August 2018 »
Tööpäevade arv kuus 22
Töötunde kuus 176
Riigipühad: 20.08

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
  • Keskkonnateenused
  • swissotel
  • epood
  • Maksuskoop
 

Merit Tarkvara

Koostööpartnerid
this content xxxindianporn.mobi
navigate to this site lime-torrents.org kickasstorrente.net
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
257397  Foorumi postitust
341  E-poe toodet
98  Koolitust
22237  Artiklit
52826  Registreerunud kasutajat
36238  Nädalakirja tellijat
33342  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017