Merit Tarkvara
Neljapäev, 19. Juuli
 

SimplBooks

Tõenäoliselt kõige lihtsam raamatupidamistarkvara!

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara sobib väga hästi väikeettevõtetele ja raamatupidamisbüroodele.

Meid kasutab juba üle 2000 ettevõtte ja raamatupidaja. Ole kaasaegne ja vii oma klientide raamatupidamine uuendusliku tarkvara peale!

SimplBooks eelised raamatupidajale

 1. Väga lihtne – programm juhendab läbi esmase seadistamise, kompaktne ülesehitus, automaatsed toimingud, ligipääs kõikjalt, lihtne muudatusi teha.
 2. Bürooversioon (uus) – mitme ettevõtte vahel liikumine on mugav, samuti uute ettevõtete lisamine, arveldusinfo ja kasutajate haldamine. Raamatupidamisbürood saavad võtta büroopaketi, mis on 39 eurot + km ning sisaldab 10 ettevõtet. Iga lisaettevõte on 3,90 eurot + km.
 3. Esimesed 30 päeva tasuta – pärast prooviperioodi saad ise otsustada, kas jätkad kasutamist või mitte. Kui tarkvara mingil põhjusel ei sobi, saad sellest igal ajal loobuda ning me lõpetame lepingu. Mingeid lisakohustusi või siduvaid lepinguid ei teki.
 4. Professionaalne kasutajatugi – oleme suurendanud oma kasutajatoe meeskonda ja tänu sellele suudame pakkuda kiireid vastuseid ja professionaalset lähenemist.
 5. Liitumistasu puudub – kuna meiega liitumisel ei pea midagi installeerima või seadistama, siis puudub meil ka liitumistasu. See on suur ajaline kokkuhoid ning teeb SimplBooksiga alustamise väga lihtsaks.
 6. Õiguste jagamine ettevõtja ja raamatupidaja vahel – ettevõtjad hindavad kõrgelt seda, et nad saavad igal ajal oma andmetele ligi, sisestada ostuarveid, luua müügiarveid. Samas raamatupidaja saab panna eelmised perioodid lukku ja/või ettevõtja õiguseid vähemaks võtta, et midagi viltu ei läheks.
 7. Suur turvalisus – igal kontol on eraldi andmebaas. Kasutame samasugust turvalist HTTPS-ühendust nagu internetipangad. Kõik andmed on ettearvamatuteks juhtudeks turvaliselt varundatud.
 8. Ligipääs ka nutitelefoniga – oled Sa reisil, kodus, maal või metsas, vajadusel on ligipääs olemas kõikjalt ja kiired toimingud saab kohe tehtud. See on oluline argument ka teie kliendile (ettevõtjale).
 9. Pidev arendus – meie arendusmeeskond pingutab pidevalt selle nimel, et raamatupidamine Sinu jaoks lihtsam ja mugavam oleks. Seetõttu paneme suurt rõhku oma kasutajate soovide ja ettepanekute kuulamisele ja tarkvara täiustamisele.
 10. Abikeskkond – videojuhendid, kasutusjuhendid, foorum, uuenduste info.


 

Funktsionaalsuse osas on SimplBooksis kõik oluline olemas

 1. Bürooversioon - mitme ettevõtte haldamine ühest kohast. 
 2. Ettevõtte ülevaade (e. dashboard) - raha prognoos, nõuded ja kohustused, viimased 5 tehingut ja finantskannet jm.
 3. Müügiarved – arvete sisu ja välimuse seadistamine, arvete väljasaatmine, olemasoleva põhjal uue loomine, pangaimport laekumistele ja maksetele, sidumata tööde sisestamine, e-arved (XML) jpm. 
 4. Ostuarved – arvete staatused, koopiate talletamine serveris, olemasoleva põhjal uue loomine, siseriiklike maksete eksport panka jpm. 
 5. Raamatupidamine – pearaamat, bilanss, kasumiaruanne, rahavood, automaatsed kanded, põhivara, käibeandmik, päevaraamat, KMD, KMD INF, VD, võimalus eelmiste aastate raamatupidamist sisestada, perioodi lukustamine, lihtne finantskannete tegemine, võimalik olemasolevatest kannetest luua koopiaid või eelseadistatud kandeid jpm. 
 6. Raportid ja aruandlus – müügiraport, osturaport, müügireskontro, ostureskontro, TSD raport, põhivarade raport, projektiraport, müügikatte raport.
 7. Palgaarvestus – töötajate register, kalender, töötasude arvestus ("kõigile korraga" võimalus), palgalehed, väljamaksed jpm. 
 8. Laoarvestus – mitme lao võimalus, laodokumendid, saatelehed, laoliikumised, inventuur, mahakandmised, artiklid. 
 9. Põhivara arvestus – põhivara register, automaatne amortisatsiooni arvestus, - mahakandmiste kanded ja – müügi kanded. 
 10. Hinnapakkumised – pakkumiste register ja arhiiv, pakkumisest automaatne müügiarve koostamine, sisu ja välimuse seadistamine, väljasaatmine e-mailile. 
 11. Kliendibaas (CRM) – klientide ja hankijate register, kliendipõhised seaded, kontaktisikute register, tegevuste logi. 
 12. Seadistamine ja lisavõimalused – palju võimalusi seadistamiseks (arved, pakkumised, e-mailid, maksud, laoarvestus, kontoplaan, aruanded) ja parandusteks, mitmekeelsus (eesti, vene, inglise, soome), valuutade tugi, abitekstid, automaatsete uuenduste teated ja arhiiv, projektiarvestus, import/eksport, liidestus Omniva e-arvekeskusega, jpm.
 13.  

Vaata galeriid ekraanipiltidest


  

  
 
 

Mida meie kliendid on öelnud

"Proovisin ka teisi teenusepakkujaid, kuid SimplBooks on kõige loogilisem ja lihtsam." - Kati Mustjõgi, Life Harmony OÜ juhatuse liige

"Simplbooks on ülesehituselt lihtne ning kasutajasõbralik, väikeettevõtetele sobilik. Programmi arendatakse ning täiustatakse pidevalt. Kasutajatoega olen väga rahul, kõik tekkinud küsimused on kiiresti vastused saanud." - Kersti Jaaniste, Greenliving OÜ juhataja ja raamatupidaja

"Kasutame SimplBooks tarkvara alates 2012. aastast. SimplBooks-i on lihtne kasutada ja see annab piisavalt suure mängumaa erinäolistele ettevõtetele täpselt tema vajadusi rahuldava lahenduse leidmiseks. Meie jaoks oli üheks kõige olulisemaks kriteeriumiks tarkvara valikul selle veebipõhisus, sest pääseme andmetele ligi igal ajal ja kohas ning samuti on meie kliendil ülevaade oma ettevõtte finantsseisust igal hetkel kättesaadav. Positiivne on olnud näha keskkonna arengut uute moodulite lisandumise ja parenduste näol." - Kertu Langinen, Kermalen OÜ juhatuse liige ja raamatupidaja

"SimplBooksi olen kasutanud umbes paar aastat. On kliente, kes teevad kõik ise ning aasta lõpus kontrollin kõik üle ja teen aastaaruande. Samas on kliente, kes ise teevad müügiarveid ja mina teen ülejäänud töö. SimplBooks võimaldab lihtsalt teha kõik põhilised raamatupidamise tehingud ja kasutajatugi on vajadusel alati olemas olnud. Seega olen rahul :)" - Ketlin Suurväli, Contable OÜ juhatuse liige ja raamatupidaja
 

Registreeri konto ja proovi järgi!

Büroopakett on soodne, 39 eurot + km sisaldab 10 ettevõtet. Iga lisaettevõte on 3,90 eurot + kminfo@simplbooks.ee
Skype: SimplBooks
Tel: +372 522 4658
SimplBooks raamatupidamistarkvara
www.SimplBooks.ee

SimplBooks

25.05.2015 SimplBooks tutvustus ja vastused rmp.ee küsimustele
 
1) Kellele suunatud?
SimplBooks raamatupidamistarkvara on eelkõige suunatud mikro ja väikeettevõtetele.

2) Programmi tähtsamad omadused?
SimplBooks on täielikult veebipõhine lahendus ja ülimalt lihtne kasutatavus. Lisaks võib tarkvara kasutamisest iga hetk loobuda, mis annab teile vabad käed sobiva tarkvara valimiseks ka edaspidi.
Loe edasi..
09.07.2018 SimplBooksis uuenes täielikult põhivara moodul
  SimplBooks raamatupidamistarkvara uuendas põhivaramoodulit. Olulisimaks uuenduseks on ehk see, et igal põhivaral saab nüüd eraldi amortisatsioonikontod määrata, mis sisuliselt võimaldab põhivarasid grupeerida liikide järgi.
02.02.2016 Raamatupidamistarkvarade rahulolu-uuringu statistika
  SimpleBooks viis möödunud detsembri lõpus ja jaanuari alguses kolme nädala jooksul läbi rahulolu-uuringu, kus raamatupidajad hindasid kasutusel olevaid raamatupidamistarkvarasid. Allpool on välja toodud uuringut kokku võttev statistika, mis võiks ehk veidi peegeldada praegust olukorda turul.
09.12.2015 SimplBooks uus versioon detsembrist 2015
  SimplBooks käib ajaga kaasas ja tegi kasutajaliidesele põhjaliku uuenduse nii välimuse kui ka tehniliste võimaluste poolest. Programmi loogika ja ülesehitus jäid samaks, muutus välimus ja lisandusid mõned uued funktsioonid, mida küsiti just raamatupidajate poolt.
21.11.2014 KMD INF raamatupidamistarkvaras SimplBooks
  SimplBooks raamatupidamistarkvara on käibedeklaratsiooni lisa esitamise kohustuseks täielikult valmis.
14.08.2013 Kaugtööks sobiv veebipõhine raamatupidamistarkvara SimplBooks
  Arvestades praegust digiajastut, on normaalne ettevõtet juhtida võimalikult mobiilselt - pääseda ligi andmetele ja kontaktidele igal ajal ning igas kohas. Ka raamatupidamistarkvara valides võiks seda silmas pidada.
 
toopakkumised
Töövahendid
Naljanurk

Andke endast tööl alati 100%!
12% esmaspäeval
28% teisipäeval
35% kolmapäeval
20% neljapäeval
5% reedel

Uudised > Eelnõud
Kalender & arhiiv
E T K N R L P
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
« Juuli 2018 »
Tööpäevade arv kuus 22
Töötunde kuus 176
Riigipühad: -

Vaata tööajafondi..
E-POOD
Gallup
Äriregister
Kreedix
Maksu- ja tolliamet
Eesti KMKR otsing
 • Aktiver
 • saku metall
 • epood
 • Maksuskoop
 
Koostööpartnerid
  RMP Eesti RMP Eesti OÜ Registrikood 11027462
KMKR EE100898345

Swedbank: EE582200221024811122
SEB Pank: EE221010220073067015
LHV Pank: EE117700771000732704

Jur. aadress: Rukki 18-8, Tallinn
Kontor: Mustamäe tee 5-607, Tallinn
Tel. 6 848 110
E-post: info@rmp.ee
RMP Eesti tooted Portaal RMP.ee
Uudiskiri Nädalakiri
Ajakiri Spetsialist

Raamatupidaja kalendermärkmik
Juhendraamat KÜ raamatupidamine
Juhendraamat MTÜ raamatupidamine
Dokumendinäidised

KOOLITUSED
Raamatupidamisteenus
Majandusarvestuse põhitõed

RSSFacebookTwitter
RMP.ee Kontakt
Uudised
Kasutajatingimused
Foorumi tingimused
Koostööpartnerid
REKLAAM
Tagasiside

STATISTIKA
256895  Foorumi postitust
341  E-poe toodet
94  Koolitust
22180  Artiklit
52783  Registreerunud kasutajat
36227  Nädalakirja tellijat
33348  Pers. pakkumise tellijat
Lugeja staatus  KÜLALINE
   - ei näe spetsialistide artikleid
   - ei kehti soodustused
   - ei saa populaarset uudiskirja Nädalakiri

REGISTREERU


 REGISTREERUNUD KASUTAJA
   + kõik artiklid sisselogimisel nähtavad
   + PDF ajakiri Spetsialist tasuta
   + uudiskiri Nädalakiri e-postile
   + soodustused RMP Eesti koolitustele

Logi sisse
 

© RMP Eesti OÜ 2004-2017